lg_leonardo.jpg (7421 bytes)

Kult Leonardo

30.11.

Co mám rád, co se mi líbí

- Vše se zklidnilo a nastala doba, kdy už mohu také myslet na sebe a uvědomit si, co se mi líbí a co krásného jsem prožil. Je to nahlédnutí do soukromí, ale píši to i s nadějí, že získám nějaké další přátele. Není běžné, aby někdo takto hledal své hodnoty a záliby během své cesty, ale na konci cesty se hodnotí.
- Moje duchovní orientace: svoji víru jsem nazval "Přirozená víra" a teprve nedávno na základě shodných zásad jsem se dozvěděl, že vlastně věřím a šířím "New Age".
- Mám potřebu lásky, potřebuji kontakt se ženami, s muži nenacházím společné téma. Mám potřebu ženy hladit a ženami být hlazen. Mnohé aktivity se mi líbí ale realizuji je s nimi, samotnému se mi nechce, například vycházka do přírody nebo posezení u kávy.
- Líbí se mi pěkné prostředí, cítím se dobře v uklizeném pokoji a také rád navštěvuji pěkně zařízené prenziony a hotely, nejlépe, když je to spojeno třeba s výkladem z karet nebo do mého oblíbeného města. Moc se mi líbí Olomouc, Kutná Hora, Poděbrady, Jindřichův Hradec, Litomyšl, Lanškroun, vlastně všechna města, která jsem poznal trošku více. Zvláště se mi líbí liberecké trojmezí, města Liberec, Jablonec a Frýdlant. Z Liberce jsem jezdil do Německa a do Polska, fotil jsem města a moc se mi tam líbilo. Také bych se rád znovu podíval do Krakova. Na Česko, Polsko a Německo mám zvláštní slabost. Jsem rád, že zde mohu právě nyní žít.
- Velmi dobře se cítím v přírodě, chybělo by mi, kdybych nemohl do přírody občas zajít, hlavně v létě, když není zima. Lesy kolem Brna, údolí kolem Smedné za Jizerskými horami, lesy za Telčí, kolem Dářka, kolem Moravské Třebové a jistě i jinde, jen jsem si zrovna nevzpomněl.
- U počítače prožiji část života, hlavně v zimě. Už nic nepíši, konečně moje posedlost psaním trvajícím snad 30 let, ustala. Měl jsem snahu radit lidem, jak vyřešit problémy a vylepšit si život, nyní naslouchám radám a názorům mladé generace, často mne její moudrost překvapí a potěší.
- Také mne velmi láká oblast nahoty, erotiky a sexu, ale to budu řešit ve svém soukromí. Když jsem se seznámil s hodnotami a názory New Age, tak jsem se konečně ukotvil, už vím, že je to cesta, kterou jsem těch třicet let sledoval.
- Připadá mi, že pozemští lidé řeší krásu krajiny kolem sebe a své možnosti až když odcházejí ze života, že si neuvědomují krásu pozemského stvoření. To si spolehlivě uvědomují bytosti z jiných světů až to u nich vyvolá závist a potřebu pozemské prostředí apokalypticky likvidovat. Možná začneme řešit pozemskou harmonii právě z této strany.
-